Nasze osiągnięcia

Gratulacje dla naszych Chess Champs za zajęcie 3 miejsca w regionalnym, tym razem,
turnieju szachowym jesteście niesamowici. Congratulations! Team work real works

Kinga (G7) wygrała miejski Konkurs Ekodom. Konkurs którego celem było wykonanie ekodomu przy użyciu surowców wtórnych, a co za tym idzie nabywanie i pogłębianie wiadomości o tym, jak odpady obciążają przyrodę i uświadomienie sobie konieczności ochrony środowiska poprzez zasadność segregacji śmieci. W konkursie uczestniczyło 6 zabrzańskich placówek oświatowych, z których spłynęło łącznie 26 prac.
Brawo Kinga!!!

II miejsce w Mistrzostwach Zabrza w Szachach dla naszej szkoły wywalczyli Avinash(G3), Ania(G6), Marcel(G7), Sebastian(G7), Adam (G7)! Gratulujemy!!

Mamy to! Jesteśmy Szkołą Mistrzów Programowania. PixBlocks 2019 po raz pierwszy i już pierwsze sukcesy. Dyplomy z wyróżnienie otrzymują:
Magda, Radek i Aleksander G5, Marcel i Phillip G6. Wielkim zwycięzcą okazał się Sebastian G6, który na 15 zadań rozwiązał 14 i to w ekstremalnych warunkach podczas warsztatów językowych w Londynie! Sebastian zajął II miejsce w tym ogólnopolskim konkursie. Seba excellent job!!!

Wow!!! pierwsze trzy miejsca w Zabrzu w Ogólnopolskim Konkursie języka angielskiego FOX 2019 należą do nas. Brawo Natalia, Radek, Laura, Philip oraz Hania. 6 miejsce w województwie. We are really proud of you!