Aktualności

🪽Czas rozwinąć skrzydła… 🪽

I nadszedł ten dzień – w piątek uroczyście pożegnaliśmy uczniów klasy 8️⃣. 💟Wspaniałe przedstawienie przygowane dla naszych absolwentów przez młodszych kolegów i koleżanki, pokrzepiające słowa i życzenia, serdeczne podziękowania, łzy i uściski…wiele pozytywnych emocji i wzruszeń…💟🖐Mury naszej szkoły opuścili fantastyczni absolwenci, zostawiając po sobie mnóstwo wspaniałych wspomnień!🖐🎓8️⃣Drodzy Ósmoklasiści!8️⃣🎓Żegnamy Was z żalem ale i z wiarą w Wasze wielkie możliwości. 💪 Właśnie skończyła się nasza wspólna wędrówka, dzięki której, mamy nadzieję, zdobyliście niezbędne doświadczenie i rozwinęliście ważne umiejętności.🏆Zaczyna się nowy etap w Waszym życiu… ❤️Bądźcie silni, słuchajcie Waszych serc,nie zniechęcajcie się trudnościami, idźcie w świat z podniesionym czołem! Każdego dnia kolekcjonujcie nowe doświadczenia, pielęgnujcie nowe przyjaźnie i odnoście sukcesy – każdy z Was na własną miarę. 💪🪽🪽Rozwijajcie skrzydła!🪽🪽🍀🍀🍀POWODZENIA! 🍀🍀🍀

Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób i tekst