Edukacja i relaks… 2 w 1… Tylko na Koloniach Językowych w Jastrzębiej Górze z firmą Angmen 👍😀

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, zbiornik wodny i plaża
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ocean i plaża
Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie siedzą, ocean i plażaMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie siedzą, ocean i plażaMoże być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i plażaMoże być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie siedzą, ocean i plażaMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie siedzą i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, zbiornik wodny, przyroda i plażaMoże być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, ludzie siedzą i plażaMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i plażaMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, siedzi i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, siedzi i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i dziecko