Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Zabrzu

Hanna Dubik

Zastępca dyrektora / Język angielski

Jestem absolwentką wydziału filologicznego Uniwersytetu Śląskiego, w celu poszerzenia swoich zainteresowań ukończyłam również Studia na Uniwersytecie Wrocławskim w zakresie Politologii, jednak to właśnie edukacja dzieci jest moją największą pasją. Praca z dziećmi była i do dziś dzień pozostaje dla mnie źródłem radości oraz inspiracji. Dzieci dzięki swojej szczerość, energii i nieszablonowości powodują, iż nie tylko realizuje się w pracy z nimi, lecz także nieustannie rozwijam jako nauczyciel, a także człowiek. W procesie edukacji dzieci trzeba się wykazać niezwykłą pomysłowością , aby zajęcia były jak najbardziej efektywne, a także aby pozwalały na wykorzystanie całego ogromu potencjału jakim dysponują dzieci . Od ponad 9 lat związana jestem z edukacją i szkolnictwem, zarówno jako nauczyciel, lektor oraz wychowawca kolonijny. Praca w każdej grupie wiekowej i w różnych okolicznościach jest dla mnie niesamowitą przygoda ale także wyzwaniem. Każdego ucznia traktuję indywidualnie i staram się aby moje zajęcia nigdy nie były nudne i przewidywalne. Często korzystam z dobrodziejstw Internetu i multimediów. A prywatnie…lubię dobrą książkę, muzykę. Wolny czas spędzam w towarzystwie rodziny i znajomych. Nie lubię nudy więc ciągle jestem w ruchu.