Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Zabrzu

Mariusz Drogokupiec

Dyrektor

Z edukacją jestem związany od ponad 20 lat. Absolwent Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Śląskim oraz tłumacz przysięgły języka angielskiego dla którego mottem jest AIP, czyli Anything Is Possible. Od 1995 roku prowadzę Firmę Edukacyjną Angmen, Akredytowane Centrum Egzaminacyjne PTE oraz ETS Global, którego jedną z marek jest Językowa Akademia Przedszkolaka „Magic Fairyland” – niepubliczne przedszkole o profilu językowym. W latach 1993-2003 byłem dyrektorem do spraw pedagogicznych w Prywatnej Szkole Podstawowej oraz w Prywatnym Gimnazjum w Czeladzi. Wszystkie dzieci są nasze – to nie hasło z okresu PRL-u a klucz do młodych serc i umysłów. Jestem również egzaminatorem oraz assesorem egzaminów PTE i TOEIC. Pasją zwiedzania krajów anglojęzycznych zaraziłem się podróżując po Stanach Zjednoczonych, a efektem tych wojaży jest 23 sezon turystyki językowej w kraju i za granicą oferowanej przez Firmę Edukacyjną Angmen. Przyznaję się również do bycia wielkim fanem Star Wars.