Zajęcia z języka angielskiego na półkoloniach z naszą kolekcją książek i gier z kolekcji #Usborne 👍🙂💙

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i siedzi
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko i ludzie siedząMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i dzieckoMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i dzieckoMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, siedzi, książka i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i siedziMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osobyMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i siedziMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko i ludzie siedząMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i dzieckoMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i dzieckoMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, siedzi, książka i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i ludzie stoją
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i ludzie stoją
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby