Aktualności

🏆Oficjalne wyniki SZEKSPIRIADY 2022:🏆

🏅Kategoria klas 1-4 szkół podstawowych:🥇1 Miejsce – ARTUR BAŁYS z Katolickiej SP w Zabrzu🥈2 Miejsce – OLIMPIA ADAMIEC z SP nr 27 w Bytomiu🥉3 Miejsce – MARTYNA SZELIGA z SP 31 w ZabrzuWyróżnienie – HANNA LAWRENC z SP nr 5 w Zabrzu🏅Kategoria klas 5-8 szkół podstawowych:🥇1 Miejsce – INA ZAKRZEWSKA z SP nr 45 w Bytomiu🥈2 Miejsce – PAULINA CZERNY z SP nr 6 w Zabrzu🥉3 Miejsce – PAULINA ZAJĄCZKOWSKA z Katolickiej SP w ZabrzuWyróżnienie – JAKUB PARTUŚ z Międzynarodowej SP w Zabrzu oraz OLIVIER PIETRUSZKA z SP nr 42 w Zabrzu🏅Kategoria szkół ponadpodstawowych:🥇1 Miejsce – WANESSA WARSZYCKA z III LO w Zabrzu🥈2 Miejsce – KLARA BARON z III LO w Zabrzu🥉3 Miejsce – MATEUSZ KOŁODZIEJ z I LO w BytomiuWyróżnienie – MAGDALENA GIZA z MDK nr 2 w Zabrzu⭐GRAND PRIX SZKOŁA PODSTAWOWA – JULIA OSIŃSKA z SP nr 15 w Zabrzu⭐GRAND PRIX LICEUM – KATARZYNA OSIŃSKA z SP nr 15 w Zabrzu. GRATULUJEMY WSZYSTKIM LAUREATOM!!!