Aktualności

Zakończył się XIII Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy w Języku Angielskim SZEKSPIRIADA 2022.

W konkursie wzięło udział 26 młodych, utalentowanych uczniów władających językiem Szekspira, którzy przybyli do nas z Zabrza, Gliwic, Chorzowa i Bytomia.Poziom wystąpień był bardzo wysoki, a obrady Jury były intensywne. ❤ Serdeczne podziękowania składamy Pani Prezydent Miasta Zabrze Małgorzacie Mańce – Szulik, która swym patronatem objęła nasz konkurs.❤ Dziękujemy Pani Dyrektor Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 za owocną współpracę.❤ Dziękujemy za ocenę wystąpień członkom Jury:Pani Katarzynie Boroń, Pani Annie Wiśniewskiej, Pani Hannie Dubik.❤ Dziękujemy partnerom – Zabrzańskiemu Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej, Zabrzańskiemu Przedsiębiorstwu Wodociągów i Kanalizacji, firmie Pearson oraz Fundacji Rozwoju Edukacji Międzynarodowej.👍 Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów i już dziś zapraszamy w gościnne progi Międzynarodowych Szkół w Zabrzu na kolejną edycję Szekspiriady, która odbędzie się za rok.