Aktualności

Czy wiecie, że Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Zabrzu

ma swój wirtualny zwierzyniec? Nasi uczniowie mają wielkie ❤️❤️❤️dla zwierzaków i adoptowali wirtualnie koty i psy z zabrzańskiego schroniska Psitulmnie😻🐕 Przeznaczyli na to swoje kieszonkowe 👏👏👏 Oto lista naszych podopiecznych:Grade 1 – Ines 🐕Grade 3 – Zizi 🐕Grade 4 – Wtorek 🐈‍⬛i Favlo🐕Grade 5 – Cykada 🐈 i Pinky🐕Grade 6 – Leya 🐕i Zadra🐈‍⬛Grade 7 – Ramzes🐈‍⬛Grade 8 – Niko🐈Wszystkim zwierzakom życzymy znalezienia swoich domków oraz odpowiedzialnych i kochających właścicieli. Tymczasem wspieramy je, polepszając ich pobyt w schronisku poprzez wirtualną adopcję 😻🐕😻🐕😻🐕😺😸😼😽🐕‍🦺🦮🐕🐩

Może być zdjęciem przedstawiającym pies i tekst „INES ENERGICZNA UWIELBIAM ŁAKOCIE SZYBKO SIĘ UCZĘ LUBIĘ LUDZI”
Może być zdjęciem przedstawiającym pies, na świeżym powietrzu i tekst „ZIZI WYMAGAM SZKOLENIA MUSZĘ BRAĆ LEKI”
Może być zdjęciem przedstawiającym kot i tekst „WTOREK NIEUFNY ŁOWCA ZABAWEK LUBI KOTY”
Może być zdjęciem przedstawiającym pies i tekst „FAVLO ENERGICZNA LUBIĘ LUDZI UWIELBIAM ŁAKOCIE”
Może być zdjęciem przedstawiającym pies i tekst „PINKY PRZYTULAS UWIELBIAM ŁAKOCIE సాలల LUBIĘ LUDZI ŁADNIE CHODZĘ NA SMYCZY”
Może być zdjęciem przedstawiającym kot i tekst „CYKADA NIEUFNA PIESZCZOCH ŁASUCH LUBI SPOKÓJ”Może być zdjęciem przedstawiającym pies i tekst „LEYA ENERGICZNA ..๐ UWIELBIAM ŁAKOCIE PRZYTULAS LUBIĘ LUDZI ALE SIĘ BOJĘ”
Może być zdjęciem przedstawiającym kot i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym kot i tekst „RAMZES NIEUFNY ŁOWCA ZABAWEK LUBI KOTY”
Może być zdjęciem przedstawiającym kot i w budynku