Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej to w tym roku

wydarzenie szczególne dla całej społeczności szkolnej, gdyż obchodzimy 2️⃣5️⃣0️⃣. rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej 🎉 Dziś w niepowtarzalny sposób świętowaliśmy wspólnie w naszej szkole.Była niezliczona ilość dobrych słów i uśmiechów😊☺️😁, piękne kwiaty💐 i słodkie upominki 🍫🍬oraz wszechobecna miła atmosfera 🥰. Dziękujemy Uczniom i Rodzicom za docenienie naszej pracy. To dzięki Wam i dla Was, kochani Uczniowie, każdego dnia wzbijamy się na wyżyny kreatywności, empatii i cierpliwości. 😇Tegorocznemu popularnie nazywanemu Dniu Nauczyciela towarzyszą w naszej szkole konkursy. Dziś społeczność uczniowska miała nie lada wyzwanie – rozpoznanie nauczycieli na zdjęciach z dzieciństwa 📸. Niniejszym ogłaszamy dodatkowy konkurs dla Rodziców i zapraszamy do rozpoznawania naszej kadry na zdjęciach i podpisywania zdjęć. Kto rozpozna wszystkich? 🤔 W ramach podpowiedzi na końcu można znaleźć wykaz nauczycieli, których należy szukać na zdjęciach. Powodzenia! 😁A już w przyszłym tygodniu Nauczyciele będą musieli się odnaleźć na portretach, które narysowali uczniowie. 👍