Aktualności

Dziś rozpoczęliśmy serię poniedziałkowych kiermaszy.

Zebrane pieniążki wspomogą schronisko dla zwierząt „Psitul mnie” w Zabrzu. 🐱🐶Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców i dzieci z klasy I zebraliśmy dziś prawie 1200zł ❗🎊Razem możemy więcej…to już wiemy! 🙂🤝Następny wspaniały kiermasz już za tydzień. Zapraszamy.

Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 17 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym jedzenieMoże być zdjęciem przedstawiającym jedzenie i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynku