Aktualności

Finał Regionalnego Konkursu Piosenek Bożonarodzeniowych w Języku Angielskim „Kolędowanie z Szekspierm” Christmas Songs and Carols 2023

, pod patronatem Prezydent Miasta Zabrze Małgorzata Mańka-Szulik. Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury wZabrzu zaprezentowało się 🎉87 uczniów przedszkoli, szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych wielu śląskich miast – 🔥Zabrza, 🔥Gliwic, 🔥Katowic, 🔥Rudy Śląskiej, 🔥Świętochłowic, 🔥Bytomia, 🔥Rybnika, 🔥Tarnowskich Gór 🔥Siemianowic Śląskich.Mieliśmy wielką przyjemność usłyszeć 🎉44 wspaniałe występy przygotowane przez 🎉34 opiekunów – pasjonatów muzyki i języka Shakespeare’a, reprezentujących 🎉32 śląskie placówki.Jury, któremu przewodniczył ⭐️Marek Szulik – muzyk, zastępca Dyrektora Katowickiego Miasta Ogrodów – Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek, miało wyjątkowo trudne zadanie, by wybrać te najlepsze, wyjątkowe wykonania, ponieważ wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności wokalnych i scenicznych.💚Dziękujemy serdecznie wszystkim ❤️uczniom za wspaniałe wykonania, ❤️nauczycielom za pracę z młodzieżą i przygotowanie wystąpień. Serdeczne podziękowania dla pani Małgorzata Mańka-Szulik Prezydent Miasta Zabrze za objęcie patronatem naszego konkursu, podziękowania dla pana Dyrektora Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu Bartłomieja Latoszka oraz jego zastępczyni pani Katarzyny Flak za współorganizację konkursu, a także dla wszystkich dla pracowników MOKu.Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:🩷KATEGORIA – 🎵PRZEDSZKOLA I KLASY 1-3🎶:🥇 miejsce – Zofia Adams i Anastazja Manousaki z Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Zabrzu🥈 miejsce – Marcelina Nastula z Zespół Szkół Katolickich w Zabrzu🥈 miejsce – Agata Stanek, Aurelia Sadowska, Anna Walon z Przedszkole nr 27 w Zabrzu🥉 miejsce – Amelia Miklaszewska, Emilia Wyszomirska, Zoja Gałecka, Mikołaj Oberski, Jan Zabłocki z Międzynarodowa Akademia Przedszkolaka w Zabrzu🏅 Wyróżnienie – Ines Jedlińska, Lena Skrobek z Miejskiego Przedszkola nr 37 im. Pracowitych Pszczółek w Rudzie Śląskiej🏅 Wyróżnienie – Maja Grychtoł, Inna Khrun, Ludmiła Żebrowska, Jakub Chmielewski, Józef Buchała z Międzynarodowej Szkoły Podstawowej w Zabrzu🩵KATEGORIA – 🎵KLASY 4 – 8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ🎶:🥇 miejsce – Natalia Lemantowicz ze Studio Artystyczne BANDA Rabanda w Chorzowie🥈 miejsce – Nadia Colkos ze Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu🥉 miejsce – Artur Kurzyk ze Szkoły Podstawowej dla Chłopców Kuźnica w Katowicach Szkoły Stowarzyszenia Węgielek🥉 miejsce – Łucja Długokęcka z Szkoła Podstawowa nr 21 im. Biskupa Wilhelma Pluty w Rudzie Śląskiej🏅 Wyróżnienie – Oliwia Byś, Paulina Szczepanek, Patryk Gacka z Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 38 im. Małego Księcia w Zabrzu🏅 Wyróżnienie – Maja Boczek z Szkoła Podstawowa nr 28 im. Miłośników Rokitnicy w Zabrzu🏅 Wyróżnienie – Zuzanna Pawlicka, Małgorzata Maciejewska, Małgorzata Pudło, Natalia Chojnacka, Hanna Gębczak ze Szkoły Podstawowej dla dziewcząt PŁOMIEŃ w Katowicach Szkoły Stowarzyszenia Węgielek 💚KATEGORIA – 🎵SZKOŁY PONADPODSTAWOWE🎶:🥇 miejsce – Zespół Prime Time Singing – Marta Drogosiewicz, Dagmara Trawińska, Hanna Ordon z MDK Bytom🥈 miejsce – Magdalena Jarska I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Śląskich w Rybniku🥉 miejsce – Zuzanna Procajło, Oliwia Bubrowska, Marta Anderwald, Nikola Pawletko z II Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kilara w Zabrzu🏅

Wyróżnienie – Zespół ZDZIESIĄTKOWANI z Zespół Szkół nr 10 w Zabrzu🎉Gratulujemy!🎉👏Do zobaczenia za rok! 👋

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, pierniczek i tekst