Aktualności

II edycja Technological Treasures Hunt już za nami!

10 drużyn zmierzyło się z zadaniami zapisanymi szyfrem oraz w języku Shakespeare. Całość imprezy odbyła się w Międzynarodowym Liceum Ogólnokształcącym w Zabrzu oraz na terenie campusu #Wydziału Inżynierii Biomedycznej oraz #Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. Wszystkim poszukiwaczom gratulujemy! Byliście Świetni! Gratulujemy drużynie Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu w składzie Hania, Sebastian, Phillip i Franek za zajęcie I miejsca.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „SZYFR CEZARA Ten zwany jest również szyfrem przesuwajÄ iterze przyporządkowuje infa kreśloną liczbÄ micjsc szyfru pochodzi obnie uży wal.”