Aktualności

Klasy od 5 do 8

uczestniczyły w warsztatach na temat działania schroniska dla zwierząt, uczniowie poznali także m.in. podstawy kociego i psiego behawioryzmu🐱🐶. Serdecznie dziękujemy Panu Michaelowi Bizuk z zabrzańskiego schroniska Psitul Mnie za odwiedziny oraz pouczające warsztaty. Odwiedziła nas także urocza i niezwykle towarzyska suczka Belli, która skradła nasze serca i dzielnie znosiła wszystkie przytulasy❤️🐶😍

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie stoją i pies
Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją, zwierzę i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, pies i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, pies i tekst „JAK MOŻESZ POMAGAĆ? DIBLIOTEKA LIBRARY Psitul mnie a”Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją, zwierzę i w budynku