Aktualności

Lekcja kleksografii w G4

Uczniowie wykonali kleksy i interpretowali, co przedstawia ich „dzieło”.Następnie pisali krótkie opowiadania, których bohaterem miała być postać lub przedmiot z ich kleksa 🙂 G4 – sam pan Kleks byłby z Was dumny! 👏👍

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osobaMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i kwiatMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i stoiMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osobyMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osobyMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i kwiatMoże być obrazem przedstawiającym 2 osoby, dziecko i ludzie stoją