Aktualności

Leniwa niedziela na plaży,

konkurs rzeźb z piasku oraz wieczorne drużynynowe rozgrywki Treasures Hunt w blasku zachodzącego słońca… Ten dzień należał do udanych! 🏝☀️🏆

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i plaża
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ocean, niebo i plaża
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją i plażaMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i plażaMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją, zbiornik wodny i plażaMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie stoją i plażaMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją, ocean i plażaMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i plażaMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, ocean i plażaBrak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie stoją i plażaMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i plażaMoże być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i plażaMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie stoją, drzewo i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie siedzą i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 16 osób, ludzie stoją, obuwie i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko, ludzie siedzą, obuwie i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie siedzą i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie siedzą i ludzie stoją