Aktualności

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu zwycięzców „Szekspiry 2024”

💀Regionalny konkurs prozy i poezji w języku angielskim miał miejsce w zeszłym tygodniu w murach Międzynarodowych Szkół w Zabrzu. Poziom wystąpień był bardzo wysoki, a obrady Jury były intensywne. 🏆W kategorii klas 4-8 wygrały:miejsce 🥇 Nefeli Sampalioti z Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Jana III Sobieskiego w Zabrzu miejsce 🥈Elissa Ben Lassoued z Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Zabrzumiejsce 🥉Julia Osińska z Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Księdza Jana Dzierżona🏆W kategorii szkół ponadpodstawowych:miejsce 🥇 Martyna Serwińska z III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zabrzumiejsce 🥈Zofia Łakomy z I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Smolenia w Bytomiumiejsce 🥉Hanna Gaweł z III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zabrzuwyróżnienie 🏅Julia Kudzia z I Liceum Ogólnokształcące im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzuwyróżnienie 🏅Aleksandra Czyżewska z I Liceum Ogólnokształcące im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu❤ Serdeczne podziękowania składamy Pani Prezydent Miasta Zabrze Małgorzacie Mańce – Szulik, która swym patronatem objęła nasz konkurs.❤ Dziękujemy Pani Dyrektor Młodzieżowy Dom Kultury Nr 2 za owocną współpracę.❤ Dziękujemy za ocenę wystąpień członkom Jury:Pani Katarzynie Boroń, Pani Aleksandrze Drogokupiec, Pani Hannie Dubik.👍 Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów i już dziś zapraszamy w gościnne progi Międzynarodowych Szkół w Zabrzu na kolejną edycję Szekspiriady, która odbędzie się za rok.