Aktualności

Nasza szkoła wzięła udział w zbiórce

elektrośmieci organizowanej przez Castoramę w dniach 7-9 wrzesień 2023. Zebraliśmy duże ilości odpadów elektrycznych oraz elektronicznych, które w bezpieczny sposób zostały poddane utylizacji przez odpowiednie organy. W zamian nasza szkoła, za zepsuty sprzęt otrzymała około sto sadzonek polskich wrzosów. Wrzosy zostały posadzone przez uczniów klas 1-3 (GRADE1, GRADE2, GRADE3). Dodatkowo szkoła zakupiła cztery drzewa tlenowe oraz laurowiśnie. Laurowiśnia została posadzona przez uczniów czwartej klasy (GRADE4) przy wjeździe na parking szkoły, a cztery drzewa tlenowe zostały posadzone przez uczniów klas 5-8 (GRADE5, GRADE6, GRADE7, GRADE8) za szkołą obok sali gimnastycznej. Drzewa tlenowe otrzymały swoje indywidualne nazwy zaproponowane przez uczniów, które zostały przyczepione do każdego drzewa osobno z datą, opisem i rysunkiem.Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie!