Aktualności

Nowoczesna zielona pracownia w Miasto Zabrze

została dziś oddana do użytku w Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Zabrzu🙋‍♂️💁‍♀️ Pracownia o nazwie „Cztery żywioły w służbie ekologii” podobnie jak pozostałe, będzie służyć uczniom zabrzańskich szkół Świetnie wyposażone i estetyczne sale powstały dzięki dofinansowaniu uzyskanemu z Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz środkom własnym Miasto Zabrze 💰🤝 Gratuluję serdecznie dyrektorowi Mariusz Maciej Drogokupiec oraz całemu zespołowi Szkół Międzynarodowych w Zabrzu 🌍 To imponujące jak sprawnie i skutecznie przy wsparciu miasta przywróciliście Państwo blask obiektowi przy ul. Niemcewicza, tworząc w nim miejsce o przyjaznej atmosferze oraz wysokim poziomie merytorycznym 👨‍🏫#Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i stoiMoże być zdjęciem przedstawiającym nieboMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuBrak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuBrak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, na świeżym powietrzu i drzewoMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym drzewo i niebo
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osobyMoże być zdjęciem przedstawiającym trawa i drzewoMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby