Aktualności

Od wczoraj dopisuje nam piękna pogoda i dobre humory. Zwiedzamy Warszawę. Uczniowie klas 6, 7 MSP oraz 1 i 2 MLO mieli okazję zobaczyć Grób Nieznanego Żołnierza, Krakowskie Przedmieścia, Pałac Prezydencki, Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta, Bazylikę Archikatedralną, Pomnik Małego Powstańca, Rynek Starego Miasta oraz Barbakan. Dzień zakończyliśmy seansem filmowym w kinie. Dziś czeka na nas dalsza część atrakcji w stolicy…

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, drzewo i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, pomnik i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 12 osób, ludzie stoją, pomnik i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, pomnik i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, pomnik i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją, obuwie i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją, obuwie i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją, obuwie i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją, pomnik i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i niebo