Aktualności

Piękne Kłodzko powitało nas wczoraj słoneczną pogodą i urokliwymi jesiennymi widokami. Zwiedziliśmy Twierdzę Kłodzko. Mieliśmy okazję zobaczyć wystrzał z armaty oraz wędrować poziemnymi labiryntami. To była wspaniała przygoda!

Zmęczeni i szczęśliwi zjedliśmy obiad W Ratuszu i udaliśmy się do celu naszej wycieczki. Uczniowie G4, G5, G6, G7, G8 oraz 1 i 2 LO od wczoraj biorą udział w warsztatach językowych Euroweek.

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, pomnik, na świeżym powietrzu i zamekMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym mapaMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją, pomnik i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, dziecko, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku