Aktualności

Serdecznie zapraszamy do wspólnego tworzenia „Szlachetnej Paczki”. Szczegółowe informacje znajdują się na zdjęciach oraz w wiadomości na Librusie. „Dobro to wynik dzielenia się.”

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „æ PRSSOS SHOT INTERNATIONAL SCHOOLS WZABRZU SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU w AKCJI SZLACHETNA PACZKA Zbiórka potrzebnych produktów odbywać się będzie w szkole od 24.11 do 8.12.2022 DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE DARY szlachetna PACZKA”
Może być zdjęciem przedstawiającym tekstMoże być zdjęciem przedstawiającym tekstMoże być zdjęciem przedstawiającym tekst „CHĘTNYM PROPONUJEMY PODZIAŁ WEDŁUG KLAS, GRUP: NASTĘPUJĄCY KLASA 1 ORAZ PRZEDSZKOLE Środki czystości: Mydło / żel myjący, szampon, szczoteczka do zębów, pasta do zębów, płyn do płukania, proszek do prania, płyn do mycia naczyń, płyny czyszczące KLASA 2 ORAZ PRZEDSZKOLE Żywność trwała: Herbata, kawa, ryż, makaron, mąka, cukier, olej, konserwy mięsne, konserwy rybne KLASA Wyposażenie mieszkania: Komplet talerzy, ręczniki KLAA4 Wyposażenie mieszkania: Komplet garnków, ciepłe nieistotne) koce (wymiary KLASA5 Materiały szkolne: plecak Farba do Åcian: kolor jasny beż/ecru (5 litrów) szlachetna PACZKA SHON INTERNATIONAL WZABRZU”Może być zdjęciem przedstawiającym tekst