Szanowni Państwo,

Wyjątkowa oferta Last Minute na niezapomniane chwile w Jastrzębiej-Górze oraz w Szwecji!

Wśród osób, które w terminie od 06.05.2022 do 20.05.2022 zapiszą dziecko\dzieci na kolonie rozlosujemy 5 Voucherów prezentowych w wysokości 500zł do zwrotu z kwoty pełnej wartości kolonii.

REGULAMIN:

1. Voucher stanowi formę zwrotu w wysokości 500zł z kwoty pełnej wartości kolonii.

2. Wydawca nie odpowiada za zgubienie lub uszkodzenie Vouchera przez nabywcę lub posiadacza.

W takich przypadkach duplikaty nie będą wydawane.3. W przypadku gdy posiadacz Vouchera:

– zrezygnuje z uczestnictwa w imprezie turystycznej, która częściowo została opłacona Voucherem beneficjentowi przysługuje ewentualny zwrot zgodny z warunkami uczestnictwa i regulaminem obowiązującym dla wyżej wymienionej imprezy turystycznej.