Aktualności

Szanowni Przyjaciele i Rodzino Międzynarodowych Szkół w Zabrzu, jesteście niesamowici!!! !!! 26040,00 PLN !!!

👍👏👍 Tylko z samej licytacji! Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za zaangażowanie i otwarte serca ❤️❤️❤️ przepełnione miłością do drugiego człowieka, którymi to podzieliliście się hojnie podczas charytatywnej aukcji towarzyszącej bożonarodzeniowemu przedstawieniu „Christmas with the Aliens”. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Prezydent Miasto ZabrzeMałgorzata Mańka-Szulik która pomimo natłoku obowiązków znalazła czas aby wesprzeć naszą aukcję i aktywnie wziąć w niej udział.Zebrana kwota zasili zbiórki pomocowe na rzecz Marka Koziorowicza, cierpiącego na dziecięce czterokończynowe porażenie mózgowe oraz rehabilitację naszego ucznia klasy 3 – Michała Lemparta, który uległ wypadkowi komunikacyjnemu. Ostateczna kwota wspólnego dzieła charytatywnego z pewnością będzie wyższa, ponieważ Nasi Uczniowie zorganizowali Kiermasz Świąteczny, który otworzył to wyjątkowe piątkowe wydarzenie. Razem możemy więcej, a pomaganie mamy we krwi, czego świadectwo daliście ponownie swoją wyjątkową szczodrobliwością. Dziękujemy 👏👍👏

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i ludzie stoją
Może być zdjęciem przedstawiającym 14 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być obrazem przedstawiającym 4 osobyMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „2023 CHRISTM WITH THE”Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być obrazem przedstawiającym 3 osobyMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „2023 CHRIS”Może być obrazem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „CHRIS WIT THE”Może być obrazem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być obrazem przedstawiającym 3 osoby i na świeżym powietrzuMoże być obrazem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być obrazem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być obrazem przedstawiającym 3 osobyMoże być obrazem przedstawiającym 2 osobyMoże być obrazem przedstawiającym 3 osoby i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osobyMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osobyMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, obuwie i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie stoją, kwiat i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją, kwiat i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „CHR W THE”Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „CHR W THE”Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „WETKARDIO”Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją, obuwie, w budynku i tekst „CHR”Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „CHRISTI WITH THE”Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „CHR THE”Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, w budynku i tekst „CHR THE”Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i w budynku