Aktualności

Tak wyglądał piątkowy charytatywny kiermasz w naszej szkole…. Jesteście niesamowici. Dziękujemy, w sumie z aukcji i kiermaszu udało się zebrać 31 851.37 PLN. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, przygotowanie kiermaszu oraz otwarte serca!Bo razem możemy więcej! ❤️

Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, napój i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, jedzenie i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym deserMoże być zdjęciem przedstawiającym w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie stoją i w budynku