Aktualności

Technological Treasures Hunt czyli Poszukiwanie Technologicznych Skarbów

przyciągnęło zespoły poszukiwaczy adrenaliny i przygód z całego Śląska. Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu wraz z Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechnika Śląska oraz Politechnika Śląska, Wydział Organizacji i Zarządzania miały wyjątkową przyjemność przygotować i przeprowadzić grę terenową której celem, oprócz wspaniałej zabawy, było wykonanie zadań i odkrycie tajników działania zarówno tradycyjnych jak i najbardziej zaawansowanych technologii. Dodatkowym wyzwaniem była oprawa językowa zmagań uczestników, oczywiście w języku Szekspira😉👍. Gratulujemy najwytrwalszym Hunterom!

Zwyciężył zespół uczniów ze Szkoła Podstawowa nr 7 Zabrze, II nagroda przypadła Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 42 im. Mikołaja Kopernika w Zabrzu, a miejsce trzecie zdobyła drużyna z naszego Międzynarodowego Liceum Ogólnokształcącego w Zabrzu. See U next year😉🏆👍