Aktualności

Uczniowie Grade 8, którzy wykazują szczególne zamiłowanie do języka polskiego, reprezentowali dziś MSP,

kibicując kolegom i koleżance z Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące w Zabrzu , którzy brali udział (i zwyciężyli 👏💪) w Niepodległościowym Turnieju Debat Oksfordzkich. To wyjątkowe wydarzenie, będące pokazem kunsztu i kultury słowa, umiejętności wnikliwej argumentacji, debaty pełnej szacunku dla oponentów oraz wykazaniem się ogromną wiedzą historyczną, odbyło się w przepięknym i historycznym miejscu – Sali Sejmu Śląskiego w Katowicach.

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i ludzie stoją
Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 8 osób i w budynku