W piątek odbyło się w naszej szkole nietypowe spotkanie całej społeczności uczniowskiej. Oddaliśmy hołd zmarłej Królowej Elżbiecie II. RIP Her Majesty Elizabeth II

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko i ludzie stoją
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 10 osób i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 10 osób i ludzie stoją