Aktualności

W poniedziałek odbył się kolejny Kiermasz na rzecz Schroniska Psitul mnie.

Tym razem klasa 3 przygotowała wspaniałe rzeczy i świetnie sobie poradziła z ich sprzedawaniem, a następnie z liczeniem uzbieranych funduszy! Amazing job! 🤩Pięknie dziękujemy za hojność – około 2300 zł wspomoże zwierzęta. Ponad 100 podopiecznych tam mieszkających otrzyma wsparcie 🐶🐱🤝❗

Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób i ludzie stoją
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, jedzenie i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i kwiatMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie stoją, kwiat i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, dziecko, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynku