Aktualności

Well done! Congratulations

ZABRZAŃSKA ATENA to statuetka wręczana instytucjom i osobom prowadzącym działalność w Zabrzu. Nagroda przyznawana jest w dwóch kategoriach – „medycyna i nauka” oraz „gospodarka i przedsiębiorczość”. W tym roku już po raz dziesiąty tą zaszczytną nagrodą zostały docenione osoby, które w swojej codziennej działalności na terenie Zabrza kierują się profesjonalizmem, kreatywnością, współpracą i mądrością.Z wielkim zaszczytem mamy przyjemność ogłosić, iż w minioną sobotę 05.03.2022, Pan Dyrektor – Mariusz Drogokupiec miał przyjemność odebrać z rąk Pani Prezydent Małgorzaty Mańki – Szulik statuetkę Zabrzańskiej Ateny i dołączyć do grona znamienitych laureatów tej nagrody. Pan Dyrektor został uhonorowany tą nagrodą w kategorii „gospodarka i przedsiębiorczość”. Zabrzańską Atenę do tej pory otrzymały 33 osoby. W tym roku nagrodzonych zostało 5 osób. Z całego serca gratulujemy tego wyjątkowego wyróżnienia, życzymy kolejnych sukcesów na drodze zawodowej, jak i w życiu prywatnym, ogromu sił, energii i nie gasnącej pasji do realizacji nowych pomysłów i projektów.Fot. UM Zabrze