Aktualności

Witajcie w naszej bajce!

😀 G4 rozpoczęła swoją przygodę z „Akademią pana Kleksa” 🙃 Zamiast kartkówki – „lektura w pudełku”. Uczniowie przygotowali przedmioty związane z utworem i opowiadali, jaki związek mają z treścią. Wielkie brawa za szczegółową znajomość lektury oraz kreatywność! 👍👏👏👏

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i dziecko
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi, w budynku i tekst „Fart”Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, ptak i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i stoiMoże być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, dziecko, ludzie stoją, balon i w budynku