Aktualności

Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechnika Śląska z którą mamy podpisany patronat o współpracy ostatnimi czasy odwiedził wyjątkowy gość – Robert Lewandowski

European HealthTech Innovation Center
https://www.facebook.com/profile.php?id=100076262700412

Robert Lewandowski odwiedził jedyny o tej nazwie w Polsce Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej. Uczestniczył w badaniach opracowanych i przeprowadzonych przez interdyscyplinarny zespół pod kierunkiem prof. Jacka Jurkojcia (Katedra Biomechatroniki PŚ), dr Igi Garbowskiej (Klinika Osteopatii Igi Garbowskiej), mgr Bartłomieja Spałka (Górnik Zabrze).Badania miały miejsce w EHTIC – European HealthTech Innovation Center w Zabrzu, które jest najnowocześniejszym w tej części Europy centrum badawczo-rozwojowym Wydziału Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej, powstałym w oparciu o kluczowy projekt zrealizowany w ramach RPO 2013-2020 Województwa Śląskiego za łączną kwotę blisko 110 mln zł.✅ Osoby odpowiedzialne za prowadzenie zadań:dr hab. inż. Jacek Jurkojć, prof. Politechniki Śląskiejdr Iga Garbowskamgr Bartłomiej Spałek✅ Zespół badawczy:prof. dr hab. inż. Marek Gzikprof. dr hab. inż. Ewa Piętkadr hab. inż. Robert Michnik, prof. Politechniki Śląskiejdr inż. Katarzyna Jochymczyk-Woźniakdr inż. Katarzyna Nowakowska-Lipiecdr inż. Marcin Bugdol dr inż. Michał Kręcichwostdr inż. Piotr Wodarskidr Natalia Moćkolek. dentysta Alicja Mollek. dentysta Tatiana Mol-Dąbrowskamgr inż. Marta Chmuramgr inż. Justyna Romanek mgr inż. Patrycja Romaniszyn-Kaniamgr inż. Hanna Zadońmgr inż. Grzegorz Gruszkamgr inż. Bartłomiej Gzik➡️Na zdjęciu od lewej:- mgr Bartłomiej Spałek (osteopata, Górnik Zabrze)- prof. Jacek Jurkojć (kierownik projektu, Katedra Biomechatroniki, Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechnika Śląska)- prof. Marek Gzik (dyrektor EHTIC, kierownik Katedry Biomechatroniki, Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechnika Śląska)- prof. Zbigniew Paszenda (dziekan, Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej)- dr Iga Garbowska D.O. (osteopata, Klinika Osteopatii Igi Garbowskiej)