Aktualności

Wyobraźnia naszych uczniów nie zna granic!

G6 przygotowała makiety tajemniczego ogrodu z powieści F.H. Burnett. Uczniowie cytowali fragmenty lektury, na których wzorowali się, tworząc swoje misterne cudeńka! 🌹🌿🌺 Powstał także orientalny, indyjski dom Mary Lennox! 👏👏👏😍

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i kwiat
Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym kwiatMoże być zdjęciem przedstawiającym kwiatMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym kwiatMoże być zdjęciem przedstawiającym kwiatMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, kwiat i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i dzieckoMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynkuBrak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynku