Aktualności

Za nami pierwszy dzień warsztatów EuroWeek. Wolontariusze z Azerbejdżanu, Turcji oraz Albanii zapewnili wszystkim moc atrakcji. Od świtu i porannej rozgrzewki, poprzez warsztaty w języku angielskim 🇬🇧 i scenki przedstawiające kultowe filmy 🎥, aż po wieczorną dyskotekę 🔊 – wszyscy pracowali intensywnie i świetnie się przy tym bawili. 👍

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, siedzi, stoi i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 16 osób, ludzie stoją, drzewo i drogaMoże być zdjęciem przedstawiającym 17 osób, ludzie stoją, drzewo i droga