Aktualności

Zapraszamy na czwartą edycję Konkursu Piosenek Bożonarodzeniowych w języku angielskim „Kolędowanie z Shakespearem” Christmas Songs and Carols 2022

🎵🎶🎵 „Kolędowanie z Szekspirem”, 🎵🎶🎵pod honorowym patronatem Prezydent Miasta Zabrze Małgorzaty Mańki – Szulik.Serdecznie zapraszamy przedszkolaki, uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z regionu śląskiego, do udziału w przesłuchaniach finałowych, które odbędą się 10 stycznia 2023 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Zabrzu, przy ulicy 3 maja 91 a.Na zgłoszenia czekamy do 21 grudnia 2022 roku pod adresem konkurs@miedzynarodowaszkola.euZachęcamy do zapoznania się z plakatem oraz regulaminem konkursu.Można je również znaleźć na stronie internetowej https://podstawowka.miedzynarodowaszkola.eu/aktualnosci-2/Organizatorami konkursu są: 📢Międzynarodowe Szkoły w Zabrzu, 📢Miejski Ośrodek Kultury w Zabrzu oraz📢Fundacja Rozwoju Edukacji Międzynarodowej.💥Zapraszamy💥