Aktualności

Znamy już wyniki eliminacji miejskich Małego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Spośród 110 uczestników konkursu aż 4 uczniów MSP zostało wyróżnionych przez jury i znalazło się na podium 👏👏👏 Kuba z G8 zdobył 1 miejsce🥇 w kategorii „Wywiedzione że słowa” 🏆 Jednocześnie Kuba zakwalifikował się do eliminacji wojewódzkich 👍W turnieju recytatorskim w kategorii klas IV-VIGaia z G4 zdobyła 2 miejsce 🥈🏆W turnieju recytatorskim w kategorii klas VII-VIIIMarta z G8 i ponownie Kuba z G8 zdobyli 2 miejsce🥈🥈🏆🏆Nadia z G8 zdobyła 3 miejsce 🥉🏆Ogromne gratulacje i owacje na stojąco dla wszystkich uczestników konkursu 👏👏👏Jury określiło poziom występów jako bardzo wysoki i wybór laureatów nie był łatwym zadaniem. Brawo Kochani! Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „æ Mały OKR"”