Aktualności

Aby lepiej zrozumieć treść noweli „Katarynka” Bolesława Prusa i świat niewidomej bohaterki, uczniowie G5 wykonywali dziś zadania z zasłoniętymi oczami. Choć momentami było bardzo wesoło, to ostatecznie uczniowie doszli do wniosków pełnych współczucia i empatii.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osobaMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie siedzą i ludzie stojąMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i w budynku