Klasy od 1 do 3 uczestniczyły wczoraj w bardzo emocjonującym sprzątaniu świata. To bardzo przykre, że tyle ubieraliśmy, a to jeszcze nie wszystko.

Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie spacerują, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie stoją, drzewo i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, drzewo i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją, drzewo i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, ludzie stoją, drzewo i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją, drzewo i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją, drzewo i na świeżym powietrzu