Aktualności

Sprzątamy Świat wraz z Fundacją Nasza Ziemia pod hasłem „Wszystkie śmieci są nasze”. Uczniowie klasy 8 patrolują korytarze szkolne edukując i nagradzając naszych najbardziej ekologicznych uczniów.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją i ulicaMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją, drzewo i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, dziecko, ludzie stoją, drzewo i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją, drzewo i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją, drzewo i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją, drzewo i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, dziecko, ludzie stoją i na świeżym powietrzu