Aktualności

Szanowni Rodzice z radością informuję, iż Państwa dzieci zajęły 1 miejsce w konkursie Kolędowanie z Szekspirem:

<Grade 2>Zosia Adams, Aleksandra Partuś, Hanna Maszczak-Lipczyńska

Chciałabym również wyróżnić drugi team, który również otrzymał Dyplom za udział w konkursie, a mianowicie:

Zosia Kulesza, Seweryn Werkowski.

Dzieci były niesamowite, spisały się świetnie, wszystkie zasłużyły na medal:-) Serdecznie gratuluję:-)

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „DYPLOM za udział w czwartej edycji Regionalnego Konkursu Piosenek Bożonarodzeniowych w języku angielskim KOLĘDOWANIE SZEKSPIREM ohristmas Songs and Carobs 2022 otrzymuje ZESPÓŁ MIĘDZYNARODOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ZABRZU GRATULUJEMY! Organizatorzy: MIEJSKI OSRODER KULTURY DYRETOR DYREK DYREKTOR Mariusz ZABRZE MIEJSKI OŚRODEK KULTURY FUNDACJA ROZWOJU EDUKACJI MIĘDZYNARODOWEJ”
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją i w budynku