Aktualności

Z dumą i radością ogłaszamy wyniki I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Kaligraficznego

🖋️

Do etapu wojewódzkiego warszawskie jury zakwalifikowało 3 uczennice MSP, są to:Michalina G. z G4 👏Asia J. z G8 👏Hania K. z G8 👏To wielki sukces dziewczyn, ponieważ w konkursie wzięło udział aż 3569 uczestników, a do II etapu w kategorii klas IV-VI zakwalifikowano 296 prac, w kategorii klas VII-VIII 221 prac.Trzymamy kciuki za nasze Mistrzynie Kaligrafii, by równie wspaniale poradziły sobie w II etapie i doszły do finału, który odbędzie się w Warszawie 🖋️🏆🏆🏆 Gratulujemy wszystkim uczestnikom, jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace uczniów MSP były kaligraficznymi perełkami ❤️

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Może być ilustracją przedstawiającą tekstMoże być ilustracją przedstawiającą tekst