Aktualności

Teatrzyk kamishibai, zabawy klockami Mathlink Cubes czy przedstawienie pt. „Plotka”- te i inne atrakcje czekały na dzieci, które odwiedziły naszą szkołę w ramach dzisiejszych Dni Otwartych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji! 😊

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją i w budynku
Brak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynku